“Dünyanın en mert erkekleri az söz verir, ancak verdiği sözü mutlaka yerine getirir.”

J.J Rousseao

 • :
 • :
Ziyaretçi Sayısı  Hit Counter
 • Sarigrafinin Tarihi

  Serigrafi baski teknigi diger baski tekniklerine göre tarihi en az bilinen baski teknigi olmasi özelligiyle de ayrilir. Serigrafi baski giyim için ilk bilgiler, Çin'de Song Hanedani (960 -1.279) sirasinda ve yaygin olarak pamuk sablonlar kullanilamistir. 15. ve 16. yüzyillarda Japon ve Çin'lilerin ipek baskilarin kökeni, ekoratif amaçli agaç ve tas baskilardi.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Baskı

  Biz ince detaylar tasiyan karmasik tasarimlar için Serigrafi baski teknigini kullaniriz. Ayni zamanda 4 renk (CMYK) baski kapasiteli manuel ve otomatik baski makinalarimiz ile hizmet veririz.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Boyasi

  Ilk serigrafi mürekkebi, Dyo-Sadolin mürekkep fabrikasi tarafindan Izmir tesislerinde üretilmisstir.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 'Serigrafi Sergisi'

  Güzel Sanatlar Fakültesi sergi salonunda açilan Serigrafi Sergisi, bir grup akademisyen lisans ve lisansüstü ögrencilerinin bir yillik yogun çalismanin sonunda olusturuldu.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

Başkandan

Özel yasami “ÇALISMAK” olan yanlis yetistirilmis bir neslin çocugu olarak bildigim tek sey çalismak ve SERIGRAFI. Bu benim hayatim. Yanlis olabilir ama ben buyum. Isimin en ince ayrintisina kadar hakimim ve arkasindayim.

Markamizin vaadi; sektörümüzde hep "en iyi" olmayi hedeflemektir. Is ortaklarimiza  sunacagimiz güven, devamlilik, kalite ve sayginliktir. Birincil hedefimiz de her zaman verdigimiz sözün arkasinda olmaktir.

Ayrica siz müsterilerimizle fikir alisverisi yaparak adeta bir çözüm ortagi olmaktayiz. Sizinde kaliteden asla ödün vermeyen, serigrafi konusunda uzmanlasmis ILKADIM SERIGRAFI ile en kisa zamanda tanismaniz dilegiyle...

Kasim ISIK