“Dünyanın en mert erkekleri az söz verir, ancak verdiği sözü mutlaka yerine getirir.”

J.J Rousseao

 • :
 • :
Ziyaretçi Sayısı  Hit Counter
 • Sarigrafinin Tarihi

  Serigrafi baski teknigi diger baski tekniklerine göre tarihi en az bilinen baski teknigi olmasi özelligiyle de ayrilir. Serigrafi baski giyim için ilk bilgiler, Çin'de Song Hanedani (960 -1.279) sirasinda ve yaygin olarak pamuk sablonlar kullanilamistir. 15. ve 16. yüzyillarda Japon ve Çin'lilerin ipek baskilarin kökeni, ekoratif amaçli agaç ve tas baskilardi.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Baskı

  Biz ince detaylar tasiyan karmasik tasarimlar için Serigrafi baski teknigini kullaniriz. Ayni zamanda 4 renk (CMYK) baski kapasiteli manuel ve otomatik baski makinalarimiz ile hizmet veririz.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Boyasi

  Ilk serigrafi mürekkebi, Dyo-Sadolin mürekkep fabrikasi tarafindan Izmir tesislerinde üretilmisstir.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 'Serigrafi Sergisi'

  Güzel Sanatlar Fakültesi sergi salonunda açilan Serigrafi Sergisi, bir grup akademisyen lisans ve lisansüstü ögrencilerinin bir yillik yogun çalismanin sonunda olusturuldu.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

Biz Kimiz

2006 yilinda faaliyete baslayan Ilk Adim Serigraf sirketini; kalite ve müsteri memnuniyetini ilke edinmistir. Yapmis oldugu titiz, kaliteli islerle günümüze hem is ortaklarini hem de is potansyelini büyüterek gelmistir.

Is ortaklarinin gereksinimlerini karsilamak üzere mükemmelliyetçi bir anlayisi vizyon olarak üstlenmistir. Aldigi isler için verdigi sözleri büyük bir sorumluluk hissi duyarak gerçeklestirmis ve zamanlama misyonu olmustur Ilk Adim’in. Bu nedenle personelinden teknik donanimina kadar ciddi çalisma ve yatirimlar yapan kurulus modern teknolojinin tüm ürünleri ile hizmet vermektedir.

400 metre karelik kapali allani kapsayan imalathanesinde, gelismis baski teknik ve donanimlari (tam otomatik baski makinasi, otomatik pozlandirma, otomatik uv, ve yarim otomatik baski maklinasi ) bulunan Ilk Adim konusunda kalitesinden ödün vermeden çalismaktadir.