“Dünyanın en mert erkekleri az söz verir, ancak verdiği sözü mutlaka yerine getirir.”

J.J Rousseao

 • :
 • :
Ziyaretçi Sayısı  Hit Counter
 • Sarigrafinin Tarihi

  Serigrafi baski teknigi diger baski tekniklerine göre tarihi en az bilinen baski teknigi olmasi özelligiyle de ayrilir. Serigrafi baski giyim için ilk bilgiler, Çin'de Song Hanedani (960 -1.279) sirasinda ve yaygin olarak pamuk sablonlar kullanilamistir. 15. ve 16. yüzyillarda Japon ve Çin'lilerin ipek baskilarin kökeni, ekoratif amaçli agaç ve tas baskilardi.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Baskı

  Biz ince detaylar tasiyan karmasik tasarimlar için Serigrafi baski teknigini kullaniriz. Ayni zamanda 4 renk (CMYK) baski kapasiteli manuel ve otomatik baski makinalarimiz ile hizmet veririz.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Serigrafi Boyasi

  Ilk serigrafi mürekkebi, Dyo-Sadolin mürekkep fabrikasi tarafindan Izmir tesislerinde üretilmisstir.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

 • Güzel Sanatlar Fakültesi'nden 'Serigrafi Sergisi'

  Güzel Sanatlar Fakültesi sergi salonunda açilan Serigrafi Sergisi, bir grup akademisyen lisans ve lisansüstü ögrencilerinin bir yillik yogun çalismanin sonunda olusturuldu.

  22.8.2013
  Tüm Haberler Haberin Devamı

UV Baskı

UV baski Nedir?

U.V. (ultraviole) baski teknigi, günes isigina dayanikliligi ile baski çalismalarinin kurumasini kisitlamak amaci ile kurutma süresini 1 sn.'den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliginden dolayi günesten solma gibi baskiya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasini saglar. UV Baski sistemi ile gerçeklestirilen baski malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baski ile basilan malzemelere göre daha uzun süre bozulmazlar.

UV baski sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlikla ve sorunsuz baski yapilabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kagit, seffaf, opak çikartma, alüminyum  etiketler, ürün üzerine kullanma talimatlari basta olmak üzere genis bir uygulama çesitliligini desteklemektedir.

UV Baski Makinesi ile 0,22-1,00 mm kalinlikta sert ve yumusak tüm malzemeler üzerine baski yapilabilmektedir. Yüksek kalitede artistik baski modu,  keskin detayli grafikler ve küçük ontlu yazi uygulamalari için kaliteli sonuçlar saglamaktadir.

UV Baski Sitemiyle Yapilabilen Baskilar

Pvc Baski

Farkini belli eden üründür, çesitli malzemelerle birlikte uygulama yapilip sunulabilir.

U.V. baski ile uyumu yüksektir.

Sticker Baskisi

Farkli alanlarda, her tarz ürüne sivama yoluyla uygulanan çesitli renk ve desenlere sahip üründür. U.V baski, netligi ve tutuculuguyla malzemeyi tamamlayan baski teknigidir.       

Metalize Baski

Opp malzeme yumusak ve esnek malzemedir. Kivirma ve yapistirmaya daha uyumludur. Her alanda kullanima açik bir malzemedir. Ultraviyole baski ile uyumu güçlüdür, netligi ve tutuculugu yüksektir.    

Jakron ve Bez Üzerine Baski

Iç-dis cephede kullanilan araçlarin, vitrin camlarina vb. yerlerin üzerine disaridan yapistirilan üründür. U.V. baski teknigi ile soguga ve günes isinlarina maruz kalsa da maksimum bir yil boyunca solmama garantisine sahiptir.         

Aydinger Üzerine Baski

Aydinger üzerine kalici, net baski uygulanir.      

Yumusak Malzeme ve Opp Üzerine Baski

Bez, jakron, kumas, saten çikartma, yirtilmaz malzeme vb. ürünlere UV baski teknigi ile kalici, net baski uygulanir.